В уряді планують перевіряти реальні умови проживання отримувачів субсидій

В уряді планують перевіряти реальні умови проживання отримувачів субсидій Штаб-квартира Saint-Gobain в Парижі. Фото: EPA/UPG

Про це повідомляє "Громадське". Об этом сообщает tp044.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Соціальні інспектори перевіряють достовірність наданих відомостей, що впливають на право та розмір житлової субсидії. Перевірка здійснюється шляхом звірки даних з державними реєстрами, зокрема щодо наявності квартир, будинків, транспортних засобів тощо", — йдеться у повідомленні.

Там зазначають, що у виключних випадках соціальні інспектори можуть приходити додому до отримувачів субсидій для того, аби обстежити матеріально-побутові умови.
"Якщо громадянин надав достовірні дані органу соціального захисту, то нічим. В іншому випадку — поверненням надміру виплаченої житлової субсидії", — зазначають у Мінсоцполітики.
Напередодні в уряді повідомили, що вивчають питання приховування доходів отримувачами субсидій.
В проєкті закону про держбюджет на 2020 рік, який уряд вніс на розгляд Ради, передбачене зменшення видатків на субсидії на 8 мільярдів гривень або 14,5%.
Нагадаємо, що субсидії отримають ті, хто хоче, але не може знайти роботу.

Джерело статті: “https://ipress.ua/news/rechnytsya_kuchmy_oprylyudnyla_lyst_z_uzgodzhenym_tekstom_formuly_shtaynmaiera__onovlennya_301208.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя