Яку зарплату отримали прикарпатські нардепи у Верховній Раді

news-image: Яку зарплату отримали прикарпатські нардепи у Верховній Раді
Депутатам Верховної Ради дев’ятого скликання нарахували першу повноцінну зарплату.

Про це йдеться у відповіді апарату парламенту на запит LIGA.net, пише Бліц-Інфо. Об этом сообщает ukropua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зокрема, найбільше в Раді серед мажоритарників з Прикарпаття заробив Ігор Фріс — 44329,71 гривні. Водночас найменшу зарплатню отримали Едуард Прощук та Андрій Іванчук — 38420,00 гривень.

Решту народних обранців від Прикарпаття заробили:

  • Зіновій Андрійович отримав — 43285,90 гривень
  • Оксана Савчук - 43066,48 гривень
  • Володимир Тимофійчук — 42079,04 гривень
  • Олександр Матусевич — 40249,52 гривень.

Довідково: згідно зі ст. 33 Закону про статус народного депутата, нардеп з дня початку депутатських повноважень отримує щомісячно зарплату. Крім того, з дня обрання йому нараховують кошти для відшкодування витрат на здійснення депутатських повноважень.

Нардеп, який має наукову ступінь або почесне звання, отримує доплату у розмірах, встановлених законом. Також нардепам виплачують кошти на відрядження і безкоштовно забезпечують медичним обслуговуванням.

Якщо ж депутат без поважних причин не виконує свої депутатські повноваження, то за поданням комітету з питань депутатської етики, народному депутату за такі дні не нараховують гроші.

Читайте нас в Facebook, Telegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/yaku-zarplatu-otrymaly-prykarpatski-nardepy-u-verhovniy-radi1.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя