Кабмін затвердив проміжний звіт про свою діяльність

Звіт уряду подадуть до Ради цього тижня

Об этом сообщает Роспрес


Кабінет міністрів України затвердив проміжний звіт про свою діяльність. Про це на брифінгу заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук, передає кореспондент РБК-Україна.


За його словами, на сьогоднішньому засіданні було схвалено проміжний звіт уряду.


“Він буде поданий в парламент на цьому тижні. Обговорили серйозно підсумки п’ятимісячної роботи… Разом із звітом ми плануємо говорити про майбутнє”, – додав Гончарук.


Нагадаємо, Гончарук на зустрічі з президентом Володимиром Зеленський обіцяв до 4 лютого підготувати звіт про діяльність Кабінету міністрів. Крім того, він заявив, що представить парламенту концепцію посиленого Кабміну і його часткового організаційного переформатування.


Сьогодні стало відомо, що Кабінет міністрів створив Боргове агентство для ефективного управління державним боргом. За словами Гончарука, це агентство дозволить максимально оперативно і ефективно застосовувати інструменти для управління державним боргом.


За його словами, тільки за 2019 рік успішна реалізація Середньострокової стратегії управління дозволила заощадити близько 19 млрд гривень на обслуговуванні боргу.


Джерело статті: “https://golosua.info/2020/02/12/kabmin-zatverdyv-promizhnyi-zvit-pro-svoiu-diialnist/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя